Krone, Goodyear’ı seçti

Goodyear’ın tüketicilerine sunduğu üstün kalite ve hizmet, sektörün öncü treyler firması Krone tarafından yılın tedarikçisi ödülüyle taçlandı
krone-goodyeari-secti Eklenme Tarihi : 16 Haziran 2014 Pazartesi

Goodyear, Avrupa pazarının öncü treyler üreticilerinden biri olan Bernard Krone GmbH tarafından “Yılın Tedarikçisi” ödülüne layık görüldü. Goodyear, ödülünü, Krone’nin Almanya’nın Werlte şehrindeki ana üretim tesisinde gerçekleştirilen tedarikçiler gününde Genel Müdür Bernard Krone’nin elinden aldı. Tedarikçiler gününde gerçekleştirilen ödül töreninde konuşma yapan Bernard Krone,“Günümüz ekonomisi, büyük ölçüde tam zamanında sunulan lojistik hizmetlerine dayanıyor ve bu hizmetlerin yaklaşık yüzde 70’i kamyonlar tarafından sağlanıyor. Bu durum, kamyonlara ve treylerlere tam anlamıyla güvenirlilik zorunluluğunu beraberinde getiriyor. Bizler, tedarikçilerimizden her zaman makul fiyatlarda en iyi kaliteyi sunmalarını bekliyoruz.” dedi.

Ödül, uzun süreli ortak olduğumuzu gösteriyor

Goodyear adına ödülü alan Goodyear Avrupa Kamyon Orijinal Ekipman Satış Direktörü Peter Platje, “Biz Goodyear olarak, Avrupa’nın önde gelen treyler üreticilerinden biri olan Krone’nin ‘Yılın Tedarikçisi’ ödülünü almış olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu ödül yalnızca ürünlerimizin üstün kalitesini kanıtlamakla kalmıyor; aynı zamanda Krone için kendilerine lastiklerden çok daha fazlasını sunan; güvenilir, yetkin ve uzun süreli bir ortak olduğumuzu da gösteriyor.” dedi.

Etiketler :

ödül

,

Goodyear

,

kamyon

,

Krone

,

tedarikçi

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler