Goodyear’lar Cenevre’de görücüye çıkacak

Goodyear, Cenevre’de yeni ürünleri ile birlikte çevreci ve teknolojik yenilikleri de tanıtacak. Goodyear’ın 2013 Cenevre Motor Show’da, yüksek etiket değerlerine sahip lastiklerinin ve gelecek vizyonlarının yanı sıra, AB lastik etiketleme uygulamasına da geniş yer vermesi bekleniyor
goodyearlar-cenevrede-gorucuye-cikacak Eklenme Tarihi : 05 Mart 2013 Salı

 

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Goodyear 7-17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek dünyanın en prestijli otomotiv fuarında en son teknoloji ürünlerini ve son dönemde sektöre sunduğu yenilikleri sergileyecek. Goodyear, AB lastik etiketlendirme değerlerine göre AA sınıfı etiket değerlerine sahip konsept ürün gruplarındaki lastiklerle etiket uygulamasında önde gelen konumunu vurgulayacak.

Avrupa’da çok az bir zaman önce pazara sunulan ve BA etiket değerine sahip Goodyear EfficientGrip Performance lastiği ilk defa Cenevre Motor Show’da görücüye çıkacak. Goodyear aynı zamanda, Kasım 2012 itibariyle Türkiye’de de geçerli olan AB lastik etiketi uygulamasındaki duruşunu ve bu uygulamanın marka başarısı açısından neden büyük önem taşıdığına dair görüşlerini yine bu fuarda katılımcılarla paylaşacak.

Goodyear Cenevre Motor Show fuarında ödüllü Otomatik Lastik Basıncı Teknolojisi (AMT) kapsamındaki son gelişmelere de yer verecek. Ayrıca, Goodyear’ın lastik tasarımı ve gelişimi ile ilgili teknolojik kapasitesini yansıtan benzersiz kıvrımlı lastik teknolojisi de fuarda sergilenecek olan bir diğer yenilik. Standın en önemli parçalarından biri olacak bu lastik, Goodyear’ın lastik tasarımı ve gelişimi ile ilgili teknolojik kapasitesinin en son yansıması olarak değerlendiriliyor.

Etiketler :

Goodyear

,

fuar

,

cenevre

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler