Goodyear’dan 200 bin kamyona hizmet

Goodyear Fleet First hizmeti ile 7 gün 24 saat, yılın 365 günü 20 ülkede 200 bin kamyona hizmet veriyor. Goodyear, Fleet Online Solutions programı kapsamındaki “Mobil Teknik Değerlendirme” hizmetini Türkiye’de de hayata geçirdi
goodyeardan-200-bin-kamyona-hizmet Eklenme Tarihi : 19 Haziran 2013 Çarşamba

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden olan Goodyear’ın FleetFirst müşteri destek programları 20’den fazla Avrupa ülkesinde 200 bini aşkın sayıda kamyona hizmet veriyor. Filo operatörlerine gerek duruş süresini, gerek toplam sahip olma maliyetini düşürerek yardımcı oluyor.

Goodyear FleetFirst birinci sınıf lastikler ve hizmet desteğinin yanı sıra 24 saat ulaşılabilen yol yardımı sağlıyor. Yakıt ekonomisinin optimize edilmesi ve lastik ömrünün uzamasının yanı sıra etkili bakım ve süratli yol yardımı ile duruş süresinin azalmasını sağlıyor.

Goodyear'ın, filo ve bayi arasındaki en üst kalitedeki profesyonel işbirliğini sağlayan Fleet Online Solutions uygulamasının, ürünlerin teknik analizler ile ilgili fazı olan Mobil Teknik Değerlendirme (FOS Mobile Techincal Evaluation) hizmeti, haziran ayının başı itibarı ile Türkiye’de de hayata geçti.

Goodyear hizmetleri Avrupa kapsamlı, yaklaşık 2000 hizmet sağlayıcıdan oluşan TruckForce ağı tarafından sağlanıyor ve 24 saat uluslararası yol kenarı yardımı ServiceLine ile destekleniyor. Goodyear çözümleri internet temelli filo yönetim programı FleetOnlineSolutions sistemiyle lastik bakımında en son gelişme olan FleetOnlineSolutions Mobile sistemlerini de içeriyor.

Optimum performans için yardımcı oluyoruz

Goodyear Ticari Lastikler Pazarlama Müdürü Faruk Uslu, “Filoların lastiklerini seçerken mümkün olan en iyi tercihlerde bulunmalarına yardımcı olmak ve bu lastiklerin ömürleri süresince optimum performans göstermesini sağlamak istiyoruz. Goodyear FleetFirst programlarımız bunu sağlıyor” şeklinde konuştu.

Goodyear Filo Satış Müdürü Can Okyay ise şunları ekledi: “Bu program sayesinde müşterilerimize; filolarında bulunan ve olması gereken değerden daha düşük olan lastikler hakkında bilgi, adetsel olarak filolarındaki en güncel lastik diş derinliği dağılımları, seçili lastiğin rakiplerle karşılaştırmalı kilometre performansı ve yapılan projeksiyonlar ile son ziyarete ve çalışmaya dair genel durum raporu gibi verileri en doğru şekildeki ölçümlerle hızlı bir şekilde sunulabilmekteyiz.”

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler