Goodyear’da görev değişimi

Dünyanın ve Türkiye’nin en önemli lastik üreticilerinden Goodyear’da Tüketici Lastikleri Direktörlüğü’ne Ersin Özkan atandı
goodyearda-gorev-degisimi Eklenme Tarihi : 30 Temmuz 2013 Salı

Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörlüğü’ne 1 Ağustos 2013 itibariyle Ersin Özkan getirildi. Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü’nden 1986 yılında mezun olan Özkan, iş yaşamına Kodak Türkiye’de pazarlama ve satış biriminde başladı. Ersin Özkan, 1998 yılında Kodak Profesyonel EEMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölge Müdürü görevine atandı.

2001 yılında Türkiye Satış Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi göreviyle Goodyear ailesine katılan Ersin Özkan, 2008 yılında Brüksel’de Goodyear Dunlop Tire Europe EEMEA Ticari Lastikleri Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi görevlerini üstlendi.

2011 yılından bu yana Dubai’da yerleşik olarak Goodyear Orta Doğu ve Afrika Tüketici Lastikleri Direktörü olarak görev yapan Ersin Özkan, 1 Ağustos 2013 tarihinden itibaren Goodyear Türkiye Tüketici Lastikleri kapsamındaki tüm operasyonlardan sorumlu olacak. Özkan, evli ve bir kız çocuğu babası.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler