Goodyear yeşil filoyu anlattı

Goodyear’ın Filo Satış Müdürü Can Okyay, Doğu Marmara Bölgesi 3. Filo Yönetimi & Optimizasyonu Konferansı’nda “Yeşil Filo”yu anlattı
goodyear-yesil-filoyu-anlatti Eklenme Tarihi : 16 Şubat 2015 Pazartesi

2015 yılı içerisinde Bursa, İstanbul ve Ankara merkezli 3 farklı bölgede düzenlenecek olan 3. Filo Yönetimi ve Optimizasyonu konferanslarından ilki  5 Şubat 2014 tarihinde Hilton Bursa Convention Center&Spa’da gerçekleşti. Kurumsal şirketlerin filo yöneticileri, yan sanayi tedarikçileri, devlet kuruluşları ve sektörel derneklerin üst düzey yöneticileri katıldı.

Goodyear Filo Satış Müdürü Can Okyay, konferanstaki “Yeşil Filo” konulu panelde, “Karayolu nakliye sektörünün geleceğine; odaklarını verimlilik yaratmaya, inovasyona ve iletişime çevirmiş filoların gözlerinden baktık. Bu konuyla ilgili analiz ve çözümlerimizi sektörün tüm paydaşlarına sunmaktan gurur duyuyoruz. Sektörün ihtiyaç duyduğu verimlilik seviyesine hep birlikte çalışarak ulaşabileceğimize inanıyorum. Goodyear, karayolu nakliye sektörünün sürdürülebilir bir geleceğe sahip olması için çalışmalarını sürdürecektir.” dedi.

Okyay sözlerine şöyle devam etti: “Daha güçlü bir filo altyapısı için lastik etiket değerlerine önem vermek gerekir. Lastik basınç takip sistemi kullanarak yakıttan tasarruf sağlanırken bir yandan da lastitiğin ömrü uzar. Navigasyon sistemi, sürücü değerlendirme sistemi, araç bakımı ve güvenlik sistemini kapsayan Telematik Teknolojiler’in kullanımı filolar için çok önemli.”

Etiketler :

Goodyear

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler