Goodyear RT-5D’yi Münih’te tanıtacak

Goodyear Münih’te düzenlenecek 2013 İnşaat Araçları ve Yol Ekipmanları Fuarında, RT-5D tekerlekli yükleyici lastiğin tanıtımını Salon A6’da 213 numaralı standda gerçekleştirecek
goodyear-rt-5dyi-munihte-tanitacak Eklenme Tarihi : 18 Şubat 2013 Pazartesi

 

Goodyear, ağır uygulamalar için yeni bir tekerlekli yükleyici lastiği piyasaya çıkarıyor. Lastik, Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek olan Bauma 2013 inşaat araçları ve ekipmanları fuarında, Salon A6’da 213 numaralı standda 15 – 21 Nisan 2013 tarihleri arasında sergilenecek. Goodyear, Bauma’da ayrıca yeni bir liman lastiğinin de dünya tanıtımını yapacak.

Goodyear RT-5D tekerlekli yükleyici lastiğinin kendi türünde bir önceki lastikle karşılaştırıldığında sunduğu birçok avantajın arasında yüzde 25 daha fazla taşıma kapasitesi, daha fazla konfor ve daha güçlü çekiş sayılabilir. Goodyear’ın yol dışı (OTR) lastik grubuna giren bu yeni ürün, taş ocakları, zorlu endüstriyel uygulamalarda, aynı zamanda hem açık madenler hem de yer altında bulunan madenler gibi zorlu koşullarda kullanılmak üzere üretildi.

Goodyear RT-5D teknolojisi

Goodyear RT-5D teknolojisi; damak alanındaki, karkas koruyucularındaki ve katman kıvrımındaki güçlendirmeleri bir araya getiren “Yüksek Dayanımlı Karkas Teknolojisi”ne sahip. Bu teknoloji sayesinde lastik daha fazla yük taşıyabilmekte ve zorlu koşullarda güçlendirilmiş yanakları ile hasar direnci arttırıyor. Dönüş başına yüzde 25 daha fazla yük taşıma kapasitesi ise verimliliğin ve dolayısıyla kârlılığın artması anlamına geliyor. Bu yeni lastik aynı zamanda sürücüye daha fazla konfor sağlıyor.

Etiketler :

Goodyer

,

Bauma

,

RT-5D

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler