Goodyear, lojistiğe özel lastik üretti

Goodyear, daha yüksek tasarruf sağlayan yeni nakliye lastikleri üretimine başladı. Goodyear’ın nakliye sektörü için ürettiği yeni 17,5 inç RHS II+ ve RHD II+ ön ve çeker aks lastikleri önceki modellere göre daha yüksek tasarruf ve frenleme performansı sunuyor
goodyear-lojistige-ozel-lastik-uretti Eklenme Tarihi : 18 Mart 2013 Pazartesi

 

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Goodyear, nakliye sektöründe kullanılmak üzere, RHS II+ ve RHD II+ 17,5 inçlik ön ve çaker aks lastikleri üretti. Bu yeni lastikler, Goodyear’ın ürettiği bir önceki modellere göre daha fazla yakıt tasarrufu sağlarken, daha kısa fren mesafesi sunuyor.

Yeni jenerasyon lastiklerin bu başarılı performansları, Goodyear’ın Lüksemburg’da bulunan yenilik merkezinde gerçekleştirdği RHS II ve RHD II lastikleri ile kıyaslama testlerinde kanıtlandı.

Regional RHS II+ ve RHD II+ lastiklerinin ortalama olarak yuvarlanma direnci yüzde 12 ve ıslak yol tutuşu yüzde 16 daha iyi şekilde geliştirildi. Önceki modellere kıyasla, kilometreden ödün vermeden daha yüksek yakıt tasarrufu ve daha iyi frenleme performansı sunuyor.

Nakliye sektörü için yüksek öncelik taşıyan ıslak yol tutuşu ve yakıt verimliliğinin yanı sıra, kilometre mesafesi de önem taşıyor. Yeni lastikler yalnızca yüksek kilometre performanslarını korumakla kalmayıp, diş dayanıklılığı dâhil olmak üzere farklı alanlarda da tüketicilerine yenilik sunuyor.

DAF ve Mercedes-Benz gibi önde gelen üreticilerden kamyon lastikleri için onay alan Goodyear Regional RHS II + ve RHD II + lastikleri diş açma ve kaplanabilme özelliklerine de sahip.

Etiketler :

lojistik

,

Goodyear

,

kamyon

,

Daf

,

Mercedes

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler