Goodyear, kamyon şoförleriyle buluştu

“Dünya’nın Yükünü Birlikte Çekiyoruz” sloganıyla yola çıkan Goodyear, Türkiye’yi dolaşarak 34 ilde 10 Bin kilometre yol katetti. 9 bin kamyon şoförüyle buluşan Goodyear, kamyon şoförlerinin bin 250’sine sağlık kontrolü yaptı
goodyear-kamyon-soforleriyle-bulustu Eklenme Tarihi : 18 Temmuz 2013 Perşembe

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Goodyear, “Yol Arkadaşı” kamyon şoförü müşterileri için 18 Nisan’da “Dünya’nın Yükünü Birlikte Çekiyoruz” sloganıyla başlattığı roadshowla 9 bin kamyon şoförüne ulaştı, bin 250’sine sağlık kontrolü yaptı. Nisan ayından itibaren Türkiye’nin 34 ilini dolaşan roadshow ile toplam 10 bin kilometrelik yol kat edildi.

Goodyear tarafından 3. kez düzenlenen ve geleneksel hale gelen etkinliğin bu yıl da tam anlamıyla amacına ulaştığını ifade eden Goodyear Ticari Lastikler Direktörü Mahmut Sarıoğlu, “Bu yıl Yol Arkadaşım aktivitesi kapsamında 34 ilimizde yaklaşık 60 kooperatifi ziyaret ettik. Bu etkinliğimizle kamyoncu dostlarımıza yakın olmanın yanı sıra yeni ürün ve hizmetlerimiz konusunda onlara bilgi verdik. Ayrıca satış sonrası hizmetlerimizle tüm koşullarda onların yanında olduğumuzu bir kez daha vurguladık” dedi.

Goodyear, şoförlerin vücut kitle endeksini ölçtü

Goodyear ailesi olarak sorumluluklarının satış sonrası da aynı ölçüde devam ettiğinin altını çizen Sarıoğlu, “Bu yüzden tüm müşterilerimizle olan yol arkadaşlığımızı müşteri memnuniyeti ile birleştiriyor, böyle güzel aktivitelerle onlarla biraraya geliyoruz. Sosyal sorumluluk anlayışı içinde kaptanlarımızın sağlığını da düşünüyoruz. Bu roadshowda uzman diyestisyenlerimiz ve doktorlarımız şoförlerimizin vücut kitle endeksini ölçtüler, onlara sağlıklı yaşam konusunda tavsiyelerinde bulundular ve genel sağlık kontrolleri yaptılar” dedi. 

18 Nisan’da Tekirdağ Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’nde Goodyear yöneticilerinin katılımıyla başlayan etkinlikle Goodyear yetkilileri, kamyon lastiklerindeki yenilikler, yeni ürünler ve kampanyalar ile ilgili olarak da katılımcıları bilgilendirdiler.

Kooperatifleri ziyaret eden Goodyear yetkilileri Tekirdağ ve Edirne’den başlayan etkinlikte Kırklareli, İzmit, Bursa, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Manisa, Uşak, Manisa, İzmir, Muğla, İzmir, Isparta, Antalya, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Gaziantep, Şırnak, Şanlıurfa, Adıyaman, Elazığ, Malatya, Sivas, Trabzon, Ordu, Amasya, Kırıkkale, Kastamonu, Bartın, Düzce, Bolu, Sakarya, Yalova gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki illerde kamyoncu dostları ile bir araya geldi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler