Goodyear, iş ortakları ile birlikte büyüyor

Dünyanın lider lastik üreticilerinden olan Goodyear, bayi ağını modernleştirmeye devam ediyor. Goodyear, bayi ağının geliştirilmesi kapsamında 15 Ekim 2014 tarihinde, İzmir’de uzun yıllardır tüketicilere yüksek performansla hizmet veren Ulcay İzkimteks bayisini yenileyerek açılışını gerçekleştirdi
goodyear-is-ortaklari-ile-birlikte-buyuyor Eklenme Tarihi : 20 Ekim 2014 Pazartesi

Goodyear, bayilerini yenilemeye ve geliştirmeye yönelik olarak koordine ettiği çalışmalara İzmir, Pınarbaşı’nda Ulcay İzkimteks ile devam ediyor. 28 yıldır Goodyear bayisi olan Ulcay İzkimteks’in yenilenen mağazası 1200 metrekarelik kapalı alana sahip.

Modern makine ve ekipmanlarla donatılan Ulcay İzkimteks, ticari sınıflardaki araçlara daha kaliteli servis, lastik satış hizmeti ve lastik kaplama hizmeti vermeye devam edecektir. Yenilenen Ulcay İzkimteks bayisinde düzenlenen etkinlikte konuşan Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Ersin Özkan, bayilerinin Goodyear ailesinin önemli bir parçası olduğunu belirterek yenileme ve geliştirmeye yönelik çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.

Özkan sözlerine şöyle devam etti; “Goodyear olarak iş ortaklarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bayilerimizin satış noktalarındaki yenileme çalışmaları ile bugüne dek bizleri tercih eden ve başarılı performanslarıyla öne çıkan iş ortaklarımızın işlerini daha da geliştirmelerine destek olmayı hedefliyoruz. 28 yıldır bayiliğimizi başarıyla temsil eden Ulcay İzkimteks’in yenileme çalışmalarının ardından, konusunda uzman çalışanları ile tüketicilere daha kaliteli bir hizmet verecek ve daha büyük başarılara imza atacaktır.”

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler