Goodyear bayileri hedefleri belirledi

Goodyear Ticari Lastikler Bayileri’nin katılımıyla gerçekleşen strateji toplantısı Antalya’da yapıldı. Toplantıda 2013 yılı değerlendirildi, 2014 hedefleri bayilerle paylaşıldı
goodyear-bayileri-hedefleri-belirledi Eklenme Tarihi : 20 Şubat 2014 Perşembe

Antalya’da gerçekleşen “Goodyear Ticari Lastikler Strateji Toplantısı” Goodyear Türkiye Genel Müdürü Emin Özkan’ın açılış konuşmasıyla başladı. 2013’e dair genel bir değerlendirme yapan ve 2014 hedeflerini paylaşan Özkan, “Sektörümüz için 2013, ticari araçlardaki kış lastiği zorunluluğu uygulamalarının gündemde olmasıyla, tüketici bilincinin ve rekabetin her zamankinden daha fazla çok olduğu bir yıl oldu. Siz değerli iş ortaklarımızla olan çalışmalarımızla 2014 yılında da hedeflerimize ulaşacağımıza inancımız tam. Hedeflerimize ulaşmamızın birincil kuralı, yaptığımız her işin merkezine müşterilerimizi yerleştirmek olmalıdır.” dedi.

Hedefler belirlendi

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Direktörü Mahmut Sarıoğlu katılımcılarla ticari lastik yenileme pazarı ve mevcut stratejiler hakkındaki bilgilerini paylaştı. 2012 yılında gerçekleştirilen toplantıdan bu yana Goodyear bayilerinden gelen talepler doğrultusunda alınan aksiyonlar hakkında bilgi vererek sunumuna başlayan Sarıoğlu, “Araç parkındaki olumlu gelişim ve ticari lastik pazarında yakalanılan ivme sayesinde, 2014 yılı işimiz için pek çok fırsatı beraberinde getirecek. Burada bize düşen, önceliklerimiz doğrultusunda bu fırsatları müşterilerimizle birlikte kazanacağımız hale dönüştürmek.” diye konuştu.

Sarıoğlu’nun konuşmasından sonra katılımcılar satış pazarlama ve ticari pazarlama programları, filo, kaplama ve eğitim uygulamaları hakkında ilgili fonksiyon yöneticiler tarafından bilgilendirildi. Toplantının ikinci gününde oluşturulan çalıştaylarda, Goodyear ticari lastik bayileri gruplar haline farklı uygulamalar ile ilgili çalışmalar gerçekleştirdi.

Etiketler :

Goodyear

,

2013

,

hedefler

,

2014

,

bayi

,

toplantı

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler