Brisa’dan yeni fikir

Brisa, “Bridgestone Box” ile lastik satış ve servis hizmeti ile araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu her yerde olacak
brisadan-yeni-fikir Eklenme Tarihi : 22 Eylül 2014 Pazartesi

Yenilikçi çözümleriyle lastik sektöründe farklılaşan uygulamaları hayata geçiren Brisa, bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüşüm sürecinin önemli bir parçası olan inovasyon sürecinin önemli bir projesini daha hayata geçirerek ‘Bridgestone Box’ı tasarladı.

Brisa’nın yenilikçi bir hizmeti olan ve aynı zamanda satış kanallarında farklılaşma modeli de olan Bridgestone Box, araç sahiplerine ihtiyaç duydukları noktalarda satış ve hizmet sunulmasını sağlıyor. Brisa Tüketici Ürünleri Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat, “Sorumluluğumuzun sadece lastik üretmek ve satmakla sınırlı olmadığının farkındayız. Brisa’nın vizyonu “gelecek için en iyi yolculuğu tasarlamak”. Vizyonumuzun ışığında ve müşteriyi merkeze alan iş anlayışı değerlerimizle her zaman müşterimizin yanında ve araç sahiplerinin yakınında olmak zorundayız.

Bridgestone BOX ile özellikle kadın sürücülerin büyük sıkıntı çektikleri bir duruma son veriyoruz, onları sanayi sitelerine gitme zorunluluğundan kurtarıyoruz. Bridgestone BOX konumlandığı kolay erişilebilir noktalardaki varlığı ile, seyahat edenlerin hizmetlere ulaşma zorluğunu gözönüne aldığımızda, kendilerine en iyi çözümü sunacaktır. Bir diğer yandan, hizmetin talep edildiği noktalarda, hem yüksek müşteri memnuniyeti sağlayacak hem de hızlı ve sürdürülebilir bir lastik satış ve hizmet kanalı modeli olacak” şeklinde konuştu.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler