Brisa, gençlere otobüs lastiklerini tanıttı

Brisa, “Afyon Kocatepe Üniversitesi 3. Otobüs Kaptanlığı Apolet Takma ve Mezuniyet Yemin Töreni”nde bir stand açarak Bridgestone’un R247 II model otobüs lastiklerini tanıttı. Dereceye giren ilk 3 mezuna Brisa tarafından Teknosa mağazalarında kullanabilecekleri hediye çekleri verildi
brisa-genclere-otobus-lastiklerini-tanitti Eklenme Tarihi : 26 Haziran 2013 Çarşamba

Bu sene 25. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Türkiye’nin lider lastik üreticilerinden Brisa, 8 Haziran Cumartesi günü düzenlenen “Afyon Kocatepe Üniversitesi 3. Otobüs Kaptanlığı Apolet Takma ve Mezuniyet Yemin Töreni”nde bir stand açarak Bridgestone’un R247 II model otobüs lastiklerini tanıttı.

TOFED (Türkiye Otobüsçüler Federasyonu) ve TOF (Tüm Otobüsçüler Federasyonu) temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen tören öncesinde birer konuşma yapan İETT Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı ile Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) Genel Başkanı İsmail Yüksel, Türkiye’de lojistik kavramının geleceği ve otobüs taşımacılığı konularına değindiler. Apolet takma seremonisinin ardından, dereceye giren ilk 3 mezuna Brisa tarafından Teknosa mağazalarında kullanabilecekleri hediye çekleri verildi.

Üniversiteye eğitim videosu verildi

Organizasyon kapsamında Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Brisa yetkilileri arasında yapılan görüşmeler neticesinde, Brisa Ticari Ürünler Pazarlama Departmanı ve Brisa Akademi’nin desteği ile hazırlanan eğitim videolarının, üniversitedeki eğitimlerde kullanılmasına karar verildi. Öte yandan öğrencilere Brisa tarafından lastik kullanımına yönelik dersler verilmesi için iş birliği projeleri geliştirilmesi konusunda da anlaşmaya varıldı.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler