Brisa, Avrupa İş Ödülleri finalisti oldu

Brisa, iş dünyasında her yıl yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik alanlarında Avrupa’nın en iyilerinin seçildiği Avrupa İş Ödülleri’nde finalistler arasına girmeyi başardı
brisa-avrupa-is-odulleri-finalisti-oldu Eklenme Tarihi : 26 Ocak 2015 Pazartesi

“Gelecek için en iyi yolculuğu tasarlama” vizyonu ile sürdürülebilirliği, inovasyonu ve girişimcilik ruhunu tüm iş süreçlerine entegre eden Brisa, RSM International’in sponsorluğunda düzenlenen 2014-15 Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards-EBA) finale kalmaya hak kazanan şirketler arasında yer aldı.

Avrupa İş Ödülleri organizasyonu, her yıl, sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen, aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketlerin yarışına sahne oluyor. Avrupa'nın önde gelen şirketlerinin katıldığı yarışmada, Türkiye’den Ulusal Şampiyon seçilerek ülkemizi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan Brisa, şimdi ‘Avrupa’nın en iyisi’ olmak için yarışıyor. Türk sanayisinde bir rol model olarak elde ettiği başarıların anlatıldığı tanıtım videosu büyük ilgi gören Brisa, Avrupa birinciliğini hem halk hem de jüri kazananı olarak almayı hedefliyor.

Etiketler :

ödül

,

teknoloji

,

Brisa

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler