Bridgestone’dan önemli konferans

Dünyanın lastik sektörünün önemli oyuncularından Bridgestone, Türkiye’de tüm segmentlerdeki ticari araç sektörü kanaat liderlerini bir araya getirerek sektörü masaya yatıran “Ticari Araçlar ve Filo Yönetimi 13 Konferansı”na destek verdi
bridgestonedan-onemli-konferans Eklenme Tarihi : 10 Ekim 2013 Perşembe

Türkiye pazarının önde gelen ticari araç üreticileri, lojistik kuruluşları, kiralama şirketleri ile filo yöneticilerinin katılım gösterdiği Ticari Araçlar ve Filo Yönetimi 13 Konferansı, Bridgestone’un sponsorluğunda gerçekleşti.

Filo yönetim sistemleri konusunda yenilikçi vaka çalışmalarının ele alındığı konferansta, endüstrinin son durumunun yanında 2014 yılı öngörüleri, sektöre genel bakış, etkin filo yönetimi konuları da kanaat önderleri tarafından masaya yatırıldı.

Brisa Ticari Ürünler Pazarlama Direktörü Zeki Bilsel, ticari ürünler pazarının yılbaşından bu yana geçen yıla oranla ortalama yüzde 12 büyüme kaydettiğini belirterek, “Yüksek bir ivmeyle büyüyen kaplama pazarının, mevcut şartlar altında bu yıl içinde yüzde 25 civarında daha büyümesi bekleniyor. Türkiye’nin 2023 yılında dünyanın önde gelen lojistik üssü olma hedefine ulaşabilmesine katkı sağlayabilmek adına filoların ihtiyaçlarını çok iyi belirlememiz gerekiyor” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler