Bridgestone Anadolu turuna çıkıyor

Bridgestone Emniyet Lastikleri, Türkiye’deki 25. yılında rüya arabaların altında 13 ili gezecek. Proje kapsamın birbirinden ünlü markaların en sevilen modelleri üzerinden Bridgestone modelleri tanıtılacak
bridgestone-anadolu-turuna-cikiyor Eklenme Tarihi : 27 Mayıs 2013 Pazartesi

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation ortaklığında kurulan ve bu sene 25. yıldönümünü kutlayan Brisa’nın markalarından Bridgestone, 29 Mayıs - 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceği roadshow ile otomobil ve 4x4 ürünlerinin tanıtımını yapmaya hazırlanıyor. İstanbul’dan başlayacak roadshow, Bursa, Denizli, Antalya, Konya, Mersin, Adana, Malatya, Ankara, Trabzon, Bodrum, İzmir, Çeşme ve en son üretim tesislerinin bulunduğu İzmit’i kapsayacak roadshow etkinliği kapsamında gerek AVM’lerde, gerekse yetkili Bridgestone satış noktalarında özel aktiviteler ve test sürüşleri düzenlenecek.

Ferrari bile var

Her dönemin en çok ilgi çeken otomobilleri olan Ferrari, BMW Z4, Mercedes S350, Range Rover Evoque, Renault Fluence, Subaru XV ve Mercedes Vito VIP araçların yanı sıra; Honda 1000 RR ve Suzuki GSXR 1000 markalı motorsikletlerin de kullanılacağı roadshow kapsamında Bridgestone’un; Potenza S001, Turanza T001, Ecopia EP850 ve EP150, Dueler H/P Sport ve W810 desenleri tanıtılacak. Verdiği hizmetlerden, satış noktalarındaki servise kadar müşteri deneyimini ve müşteri memnuniyetini mükemmelleştirmeyi hedefleyen Bridgestone, bu etkinliği ile araç kullanıcılarının farklı araçlar altında Bridgestone ürünleriyle bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Ziyaret edilen her ilde iki gün geçirmeyi planlayan Bridgestone roadshow ekibi, söz konusu illerde ilk gün AVM ve popüler mekanların yanı sıra, caddelerde de Bridgestone konvoyuyla tanıtım yapacak. İkinci gün ise, etkinlikler kapsamında iletişim bilgileri alınan araç kullanıcıları arasından dileyenler, yönlendirildikleri Bridgestone satış noktasına giderek ürünlerle sürüş deneyimi yaşayacak.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler