UPS’den “Birlikte Çözüm Üretiyoruz”

UPS’nin yeni kampanyası, müşterilerin lojistikte karşılaştıkları zorluklara çözüm üreten çalışanların uzmanlıklarını vurguluyor
upsden-birlikte-cozum-uretiyoruz Eklenme Tarihi : 20 Nisan 2015 Pazartesi

UPS, küçük işletmelerden büyük küresel işletmelere kadar geniş portföyünde yer alan tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretme becerisini vurgulayan yeni sloganı Birlikte Çözüm Üretiyoruz’u Avrupa’da tanıttı. UPS Avrupa Başkanı, Cindy Miller “UPS hizmetlerinin kapsamı Avrupa ve dünya çapında önemli ölçüde genişletildi.” dedi ve şunları ekledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda biz de değişmeye devam ediyoruz. UPS’i lojistik hizmeti veren bir şirket konumundan, tüm müşterilerinin gelir ve nakit akışlarını arttırmalarına, teslimat süresini en aza indirmelerine ve masrafları azaltmalarına yardımcı olan dünya standartlarında uzmanlık ve becerileri ile tam donanımlı hizmet ortağı konumuna taşıyoruz.”

UPS, sağlık hizmeti, ileri teknoloji, havacılık, otomotiv, perakende, profesyonel hizmetler ve endüstriyel üretim ve dağıtım gibi birçok endüstriyel alanda uzmanlaşmış ve derin bir bilgi birikimi sunuyor.
Bu kampanya eğlence, ticari veya askeri havacılık müşterileri için havacılık ve mühendislik ürünleri geliştiren ve merkezi Birleşik Krallık’ta bulunan Gilo Industries Group’un kurucusu Gilo Cardozo’nun da bulunduğu birçok müşterinin gerçek hayat hikâyelerini ön plana çıkarıyor. Gilo çok modlu taşımacılık seçenekleri, gümrükleme, istikrarlı zamanında teslimatlar ve son olarak tam tedarik zinciri görünürlüğü için UPS’e güveniyor. Böylece ekibi de en iyi yaptığı şey olan yenilikçi makineler, kişisel sırt roketleri ve dünyanın gerçek anlamda ilk uçan arabasını tasarlama ve üretme işine odaklanabiliyor.

Etiketler :

lojistik

,

UPS

,

kampanya

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler