UPS, yeni bölge ve iş birimi başkanlarını atadı

Nando Cesarone UPS Avrupa Bölgesi Başkanı, Ross McCullough UPS Asya Pasifik Bölgesi Başkanı, Cindy Miller UPS Küresel Freight Forwarding Birimi Başkanı olarak atandı
ups-yeni-bolge-ve-is-birimi-baskanlarini-atadi Eklenme Tarihi : 02 Mart 2016 Çarşamba

Nando Cesarone'nin UPS Avrupa Bölgesi Başkanı ve Ross McCullough'nun UPS Asya Pasifik Bölgesi Başkanı olarak atandığını duyurdu. UPS Uluslararası Birimi Başkanı Jim Barber, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Nando ve Ross dünya genelinde üstlendikleri çok çeşitli görevlerle liderlik becerilerini geliştirdi. Asya Pasifik ve Avrupa Bölgeleri başkanları olarak önemli katkılarda bulunacaklarına inanıyorum. Yöneticilerimizin birçoğunun olduğu gibi, Nando ve Ross da kariyerlerine paket yükleyici ve şoför kurye olarak başladı; bu da liderlik gelişimine ve yedekleme planlamasına odağımıza örnek teşkil etmektedir.”

25 yıllık bir UPS çalışanı olan Cesarone 56 ülkede ve bölgede tüm UPS faaliyetlerinden ve 45 bini aşkın çalışandan sorumlu olacak. UPS'in ABD dışındaki en büyük bölgesi olan Avrupa, 2015 yılında elde edilen 2 milyar dolardan fazla uluslararası paket işletme kârının neredeyse yarısına katkıda bulundu. Cesarone en son UPS Asya Pasifik Bölgesi başkanı olarak görev yaptı.

Etiketler :

UPS

,

atama

,

değişiklik

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler