Sürat Kargo yeni hedeflerine hazır

Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, Sürat Kargo’yu çok daha ileriye taşıyacaklarını söyledi
surat-kargo-yeni-hedeflerine-hazir Eklenme Tarihi : 21 Aralık 2015 Pazartesi

Sürat Kargo Birim Amirleri, Merkez, Bölge, Aktarma Müdürleri ve İç Denetim Uzmanlarının katıldığı yeni hedefleri belirleyen ‘Vizyon Buluşması’ Kaynak Holding merkez binasında gerçekleşti. Toplantıya Kaynak Holding Yönetim Kurulu Üyelerinden, İsmail Gülen, Sezai Çiçek, Levent Küçük, Ertuğrul Erdoğan, Hüseyin Yaşar ve Genel Sekreter Şaban Kurt’ta katıldılar. Yönetim değişikliğinden sonra yapılan ilk tanışma toplantısın da Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş ve yönetim kurulu üyeleri, Holding ve şirketleri daha da büyüteceklerini belirttiler.

Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş şunları söyledi: “Ürkek ve korkaklarla değil, cesur ve yürekli olanlarla yola devam edeceğiz. Amacı iş ve aş olanlarla asla bir sorunumuz olmayacaktır. Şirketi daha da büyüterek yeni istihdamlar oluşturacağız. Asıl gayemiz Sürat Kargo’yu kâr ettirmektir. 7 bin kişinin sorumluluğunun omzumuzda olduğu bilinciyle gece gündüz çalışıyoruz.”

İmran Okumuş yöneticilere hitaben yaptığı konuşmada ise; “Şu andan itibaren Sürat Kargo’nun geleceğine siz karar vereceksiniz. El birliğiyle ve iyi niyetle çalışarak kazanacağımız parayı Kargo’da çalışan emekçiler ile paylaşacağız.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler