WIN’dan HMF geçti

2003 yılından bu yana Hyundai forkliftlerin distribütörlüğünü üst üste aldığı ödüllerle, başarıyla sürdüren HMF Makine, WIN Automation Fuarı’nda yeni özelliklere sahip red dot tasarım ödüllü 9 serisi akülü Hyundai forkliftleri ve Hyundai dizel forkliftlerini sergiledi
windan-hmf-gecti Eklenme Tarihi : 06 Nisan 2015 Pazartesi

HMF Hyundai forkliftlerin yanı sıra endüstriyel ürünlerin en yeni markası Airo personel yükseltici platformlar yaklaşık 10 yıldır distribütörlüğünü sürdürdüğü Atlet depo içi ekipmanlarını ziyaretçilerin beğenisine sunan HMF Makina pazar trendlerini ve son teknolojiyi her zaman yakından takip ederek, büyüyen Material Handling pazarının yeniliklerini geniş ürün gamı ile WIN fuarında ziyaretçileri ile paylaştı. HMF Makina Pazarlama, İş Geliştirme ve Endüstriyel Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Reyhan Uğurlu Yücel: “Sanayi toplumunun artan ihtiyaçları; taşıma, istifleme ve depolama alanlarındaki çözüm ihtiyacını günden güne artırmaktadır. WIN fuarı, HMF Makina olarak depo içi ekipman, personel yükseltici platform ve forklift ürünlerimiz ile katıldığımız sektörün en büyük fuarlardan birisidir. Bu sene distribütörlüğünü üstelendiğimiz 3 farklı markamız ve 8 makinamız ile katılım gerçekleştirdik. WIN fuarlarının inovatif paylaşımlar, yeni iş ortakları arayan firmalar ve yeni işbirliklerine imza atmak isteyen müşteriler için etkili bir platform olduğunu düşünüyoruz.”

İsveç’li Atlet ürünleri WIN Fuarı’nda
2006 yılından beri HMF Makina garantisi ile Türkiye’de satılan Atlet depo içi ekipmanlar fuarda akülü transpalet ve istif makinası modelleri ile boy gösterdi. İsveç’te bulunan 18 bin metrekarelik  fabrikasında, yıllık 12 bin ünite üretim kapasitesi olan Atlet depo içi ekipmanlar  farklı depolama ihtiyaçlarına yönelik seçeneklere sahip. 2013 yılı sonu itibariyle dünya devi Japon Unicarriers bünyesine dahil olan Atlet, HMF Makina standında akülü transpalet ve istif makinaları ile fuarda yoğun talep ile karşılandı.

Airo dikkatleri üzerine topladı
1980 yılından beri personel yükseltici üretimi yapan İtalyan Airo marka personel yükseticileri ürünleri 2014 yılı boyunca  HMF Makina güvencesiyle başarılı bir satış grafiği yakaladı. Artan pazar ile yoğun talep gören Avrupalı Airo markası WIN fuarında personel yükseltici ihtiyacı olan firmaların ve kiralama yapan firmaların tüm dikkatlerini üzerine çekti.  Airo marka personel yükselticiler WIN fuarında, makaslı X serisi ve eklemli A serisi modelleri ile personel güvenliğinden ödün vermek istemeyenlerin  gözdesi oldu.

Etiketler :

Hyundai

,

HMF

,

makine

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler