Volvo’lar sahaya iniyor

Volvo’nun kompakt makineleri “Küçük Makinalar Büyük İşler” konsepti ile eylül ayında Türkiye’nin 6 ilinde düzenlenecek saha etkinlikleri ile makina sahipleri ve operatörlerle buluşmaya hazırlanıyor
volvolar-sahaya-iniyor Eklenme Tarihi : 08 Eylül 2014 Pazartesi

Farklı işlere uygun ürün gamı ile maliyetleri azaltıp, sektördeki iş ortaklarının kârlılığını artıran Volvo, daha fazla değil daha verimli çalışmayı sağlayacak ürünler ve hizmetler geliştiriyor. Güç, verimlilik, çeviklik ve yüksek performansı bir arada sunan Volvo’nun kompakt ürün yelpazesi bu anlayışı çalışma alanlarına yansıtıyor.
Üst düzey verim, rahatlık ve güvenlik sağlayan Volvo Kompakt Ekskavatörleri şimdi performanslarını konuşturmak için sahaya iniyor. “Küçük Makinalar Büyük İşler” konsepti ile 6 ilde düzenlenecek saha etkinliklerinde güç gösterisi yapmaya hazırlanan kompakt makinalar, zorlu çalışma alanlarında Volvo profesyonelliğini ECR38, EC55 ve ECR88 modelleri ile kanıtlayacak.

Ankara (8-9 Eylül), Adana (11 Eylül), Antalya (13 Eylül), İzmir (15 Eylül) Bursa (16 Eylül) ve İstanbul’da (17-18 Eylül) düzenlenecek olan “Küçük Makinalar Büyük İşler” etkinliklerinde kompakt makinaların teknik özellikleri hakkında Volvo’nun uzman ekibinden bilgi almak ve kompakt makinaların çalışırken sergiledikleri üstün performansı yakından görmek mümkün olacak. Ancak “Küçük Makinalar Büyük İşler” yalnız makinaların tanıtılacağı bir organizasyon olmaktan öteye geçecek, çeşitli aktiviteler ve ikramlar eşliğinde konukların keyifli vakit geçirip sürpriz hediyelerle alandan ayrıldığı bir etkinliğe dönüşecek.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler