TürkTraktör’den yeni yatırım

Türkiye tarım sektörünün lideri TürkTraktör, iş makineleri sektöründeki yolculuğuna yeni yatırımlarla devam ediyor. Case ve New Holland marka iş makinelerinin Türkiye distribütörü TürkTraktör, ikinci bölge tesisini Ankara’da faaliyete geçirdi
turktraktorden-yeni-yatirim Eklenme Tarihi : 03 Kasım 2014 Pazartesi

CNH Industrial ile tarım ekipmanları alanındaki işbirliğini iş makineleri alanına da taşıyan TürkTraktör, İş Makineleri Ankara Bölge Tesisini açtı. Toplam 6 bin 200 metrekare alana sahip olan tesis; bölgeye satış, satış sonrası hizmetler ve yedek parça satış hizmetleri vermek üzere Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreniyle faaliyete geçti.

Açılış konuşmasına TürkTraktör’ün 60 yıllık köklü geçmişini vurgulayarak başlayan TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta: “2014 yılı, 60’ıncı yılımızı kutlamamız sebebiyle TürkTraktör için özel bir yıl. Özel olmasının yanında ayrıca sıra dışı bir yıl çünkü bugüne kadar yaşadığımız kilometre taşlarına ek olarak hala yeni zorlu projelere imza atıyoruz ve geçtiğimiz haziran ayında Adapazarı’nda ikinci fabrikamızı açtık. Bir Koç Holding firması olan TürkTraktör olarak çıktığımız bu yolculukta amacımız, müşterilerimize en doğru ve kaliteli ürünleri üst düzey hizmet anlayışı ile sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin ticari ve teknik ihtiyaçlarını doğru anlamak, sektördeki en önemli oyunculardan biri olmak için çok önemli. Müşterilerimizle kuracağımız yakın temas ve onlara vereceğimiz değer ile kendimizi farklılaştıracağız ve bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Ankara tesisimiz de bu bağlamda bu misyonumuzun İzmir’den sonra ikinci kilometre taşıdır. Hepinize katılımınız için tekrar teşekkür eder; bu tesisin bölgeye yeni bir canlılık, başarı ve refah getirmesini dilerim.”dedi.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler