TürkTraktör’den yeni hizmet

Türkiye’nin traktör devi TürkTraktör, bünyesinde barındırdığı New Holland ve Case IH markalarıyla tüketici odaklı çözümler üretmeye devam ediyor. TürkTraktör’ün hayata geçirdiği yeni platform sayesinde Türkiye 2. el traktör pazarı kurumsal bir kimlik kazanıyor
turktraktorden-yeni-hizmet Eklenme Tarihi : 17 Mart 2014 Pazartesi

Köklü geçmişiyle 60 yıldır Türk çiftçisine çözüm üreten TürkTraktör, Türkiye 2. el traktör pazarına yönelik kurumsal bir çözüm için kollarını sıvadı. TürkTraktör güvencesiyle New Holland ve Case IH markaları için oluşturulan “Traktörde Kurumsal 2. El” platformu sayesinde Türk çiftçisi bütçesine ve kullanım amacına uygun traktörü ikinci el olarak da TürkTraktör güvencesiyle satın alabiliyor.

TürkTraktör olarak her zaman çiftçilerin yanında olduklarını ifade eden TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Sejourné konuyu değerlendirirken; “Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 2. el traktör pazarı gerçeği var ancak 2. el traktör pazarını sahiplenen kurumsal bir yapı yok. Türkiye’de üretim yapan, her zaman Türk çiftçisinin gereksinimleri doğrultusunda çözüm üreterek, Türk çiftçisinin yanında bir kurum olarak 2. el traktör konusunda da çiftçimize kurumsal güvenceyle çözüm sunulması gerektiğine inandığımız için bu fikir ortaya çıktı. Çiftçimize doğrudan sağlayacağımız hizmet ve faydaların yanı sıra bu sistemin, Türkiye 2. el traktör pazarına yönelik önemli bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle websitesi platformumuzu sadece kendi markalarımızla kısıtlamadık ve sistemi tüm markalara açtık. Bizim için önemli olan çiftçilerin bütçesine ve kullanım amacına uygun traktörü kurumsal güvenceyle ve kurumsal bir şirketin hizmetler paketiyle satın alması.” dedi.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler