EMK Treyler’in, damperleri büyük ilgi gördü!

Emek Group, treyler sektöründeki 12 yıllık tecrübesini, “EMK Treyler” markasıyla üretime dönüştürdü. Kısa sürede yalnızca yurtiçinde değil, yurtdışı pazarda da yer edinmeyi başararak, bir dünya markası olmayı hedefleyen EMK Treyler, Ege Bölgesi’ndeki yeni yatırımları için, İzmir Fuarı’na katılarak ilk girişimlerini başlattı
emk-treylerin-damperleri-buyuk-ilgi-gordu Eklenme Tarihi : 25 Eylül 2012 Salı

Emek Group/ EMK Damper, bölgede Alman Otomotiv devi MAN Şirketi’nin Bursa ve İzmir bayisi olan MAPAR Otomotiv ile birlikte hareket edecek. İstanbul Silivri’deki 40 bin metrekare kapalı, 2 bin 500 metrekare açık stok alanına sahip olan fabrikada üretilen EMK damperler, Yine Silivri E5 Karayolu üzerinde yer alan 3 bin 500 metrekarelik showroom’da sergileniyor.

Türkiye’nin köklü şirketlerinden biri olan;  otomotiv, treyler, telekomünikasyon ve enerji gibi farklı sektörlerde yatırımı olan Emek Group bünyesinde yer alan EMK Treyler markası, aynı zamanda dünyanın önemli damper ve treyler markalarına da üretim yapıyor.

Küçük yaşta aile şirketinde çalışmaya başlayan ve bugüne dek başarı hikayeleriyle dikkat çeken Emek Group Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uslu, EMK damperle ilgili olarak; “Bugüne kadar fabrikaya büyük oranda öz sermaye yatırımı yaptık. Kazandığımızı sürekli olarak yatırıma kaydırdık. Şu an 286 kişiyi istihdam ediyoruz. Bu rakamın 3 yıl içinde bin kişiye ulaşmasını hedefliyoruz” diyerek, sektörde ithalata bağımlılığı azaltmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler