Acarlar Makine’ye Fransız ortak

Dünyanın en büyük 3 platform üreticisi arasında yer alan Haulotte Group, personel yükseltici platform sektörünün öncüsü Acarlar Makine’ye ortak oldu. Acarlar Makine kiralama operasyonlarını ise yeni kurduğu ACR Platform markasıyla yürütecek
acarlar-makineye-fransiz-ortak Eklenme Tarihi : 04 Temmuz 2014 Cuma

Dünyanın en büyük 3 platform üreticisi arasında yer alan Haulotte Group, personel yükseltici platform sektörünün öncüsü Acarlar Makine’ye ortak oldu. Ortaklık, Acarlar Makine Genel Müdürü Serkan Acar, Haulotte CFO’su Sebastien Martineaf ve Haulotte Orta Doğu Bölge Müdürü Arthur Danelian’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında duyuruldu. Toplantıda, Acarlar Makine ve Haulotte Group ortaklığının yapısı, hedefleri ve personel yükseltici platform sektörünün son durumu konuşuldu. Serkan Acar, ortaklığın satış hedeflerini daha da yükselttiğinin altını çizdi.

Satıştan sonra kiralama faaliyetlerinin yeni kurulan ACR Platform ile sürdürüleceğini belirten Genel Müdür Serkan Acar, uzun zamandır uygulanan “Rent and Rise” konseptinin yeni şirket ile devam edeceğini vurguladı. Kurulan yeni firma ile 500 adedi aşan ve platform sektöründe Türkiye’nin en büyük filosu olan kiralık makine parklarını kısa vadede 2 bin adede ulaştıracaklarını belirtti.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler