DKV Slovenya’da “kullan-öde” sistemine geçti

DKV Euro Service, Slovenya otoyollarındaki hizmetlerine 3,5 tonun üzerindeki tüm araçlarda “kullan-öde” sistemini de dahil etti. Yeni hizmet araca monteli ünitelerin dolumu için şoförlerin araçtan inerek, ödeme yapmak üzere yolda zaman kaybetmesinin önüne geçiyor
dkv-slovenyada-kullan-ode-sistemine-gecti Eklenme Tarihi : 30 Mart 2016 Çarşamba

Avrupa’da 42 ülkedeki 54 bin 700 kabul noktası ile otoyol ve akaryakıt kartları pazar lideri DKV Euro Service, Slovenya otoyollarında 3,5 tonun üzerindeki tüm araçlarda kullanılmakta olan “peşin ödemeli” karta ilave olarakhizmeti satın aldıktan sonra ödemeye izin veren “kullan-öde” tipi sistemi de hizmet yelpazesine dahil etti. Bu yeni hizmet sayesinde araca monteli ünitelerin dolumu için şoförlerin araçtan inerek, ödeme yapmak üzere yolda zaman kaybetmesi gerekmeyecek.

Kullandıktan sonra ödeme sistemi, hem araca monteli üniteler ile hem de elektronik çipli kartlar ile birlikte kullanılabilecek. Araca monteli haldepeşin ödemeli cihazı bulunan araçlar, Slovenya’da herhangi bir DARS ödeme noktasına veya Ljubljana’daki Kullanıcı Ödeme Merkezi’ne başvurarak, DKV kartlarını gösterip cihazlarını “kullan-öde” ile değiştirebilecekler. “Peşin ödemeli” sistemle önceden yapmış oldukları ödeme tutarları “kullan-öde” sistemine aktarılacak.

Etiketler :

DKV

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler