Tamer Dinçşahin Ekol Lojistik'te

Yatırımlarını hızla sürdüren ve ciroda 1,2 milyar TL'yi aşan Ekol Lojistik, yurt dışındaki 11’inci şirketini Rusya'da kuracak. Bu bağlamda eski UND Başkanı Tamer Dinçşahin'i Ekol Dış Ticaret Genel Müdürü olarak transfer etti
tamer-dincsahin-ekol-lojistikte Eklenme Tarihi : 18 Mayıs 2015 Pazartesi

Global bir Türk lojistik markası yaratma hedefi doğrultusunda yatırımlarını hızla sürdüren ve ciroda 1,2 milyar TL'yi aşan Ekol Lojistik, yurt dışındaki 11’inci şirketini Rusya'da kuracak. Aynı zamanda Türk ihracatçısının Rusya'ya daha hızlı ve sorunsuz ulaşmasını hedefleyen Ekol, bu pazarda büyük deneyimi bulunan eski UND Başkanı Tamer Dinçşahin'i Ekol Dış Ticaret Genel Müdürü olarak transfer etti.

Ekol Lojistik bu yıl ikinci kez katıldığı Münih lojistik fuarında iki katlı standı ile yer aldı. Geçtiğimiz yıl ekim ayında Alman Lojistik Konfederasyonu- BVL tarafından düzenlenen Berlin 31. Uluslararası Tedarik Zinciri Konferansı'na katılan ilk Türk lojistik firması olan Ekol, Berlin'de olduğu gibi Münih'teki standında İstanbul Boğazı'ndaki gemi hareketini projeksiyonla duvara yansıttı. Türkiye'nin tanıtımına da katkı sağlamayı hedefleyen şirket, konuklarını Türk mutfağından lezzetlerle ağırladı. Ekol'ün standına ilgi yoğundu. Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, "Almanya'da düzenlenen bu iki fuara düzenli olarak katılmaya karar verdik. Ayrıca İspanya ve Kuzey Afrika'da düzenlenen iki fuara katılacağız." dedi.

Etiketler :

Ekol

,

Tamer Dinçşahin

,

Rusya

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler