Chep, United Biscuits ile anlaşma yeniledi

Palet havuzlama hizmetinin lider markalarından Chep, dünyanın önde gelen bisküvi üreticisi United Biscuits (UB) ile üç yıllık sözleşme yenilemesine imza attı
chep-united-biscuits-ile-anlasma-yeniledi Eklenme Tarihi : 21 Aralık 2015 Pazartesi

Chep, 2014 yılında Yıldız Holding tarafından satın alınan United Biscuits ile üç yıl daha çalışmalarını sürdürecek. McVitie’s, Jacob’s, Twiglets, Mini Cheddars, Carr’s, Delacre ve Sultana gibi milyar dolarlık birçok markası olan United Biscuits, ürünlerini Avrupa'daki müşterilerine ulaştırmak için önümüzdeki üç yıl boyunca yine Chep’in mavi doğa dostu paletlerini kullanacak.

Avrupa’da İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da yıllık üç milyondan fazla paletli taşıma gerçekleştiren Chep, önümüzdeki üç yıl da UB ile çalışmalarını sürdürecek. Chep Avrupa Bölgesi Kilit Müşteri Başkan Yardımcısı Jorge Montano yenilenen iş birliği ile ilgili “United Biscuits’in sürdürülebilirlik hedefleri ve bu alandaki kazanımları, bizim ilkelerimiz ve uygulamalarımızla örtüşüyor. Şirketin sürdürülebilirlik programında yer aldığımız ve iş ortağımızı, Chep’in ‘sıfır karbon palet programına’ bir kez daha dâhil ettiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Yenilenen işbirliğimiz doğrultusunda, küresel boyutlardaki karbon salınımını azaltmaya yönelik dünya çapındaki projeler için karbon kredisi satın almaya ve UB’nin çevresel ayak izini azaltmaya devam edeceğiz.” dedi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler