Hisarcıklıoğlu'na "Ekonomi Altın Ödülü"

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB’un Avusturya’daki muadil örgütü Avusturya Ekonomi Odası tarafından, Türkiye-Avusturya ikili ekonomik ve ticari ilişkilerine, Avrupa ekonomisine ve küresel ekonomiye değerli katkılarından dolayı, Avusturya iş dünyasının en büyük nişanı olan “Ekonomi Altın Ödülü”nü aldı
hisarcikliogluna-ekonomi-altin-odulu Eklenme Tarihi : 08 Aralık 2014 Pazartesi

Türkiye ekonomisinin sanayi ve ticaret kesiminin çatı örgütü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB’un Avusturya’daki muadil örgütü Avusturya Ekonomi Odası tarafından, Türkiye-Avusturya ikili ekonomik ve ticari ilişkilerine, Avrupa ekonomisine ve küresel ekonomiye değerli katkılarından dolayı, 3 Aralık 2014 tarihinde Avusturya iş dünyasının en büyük nişanı olan “Ekonomi Altın Ödülü”ne layık bulundu.

 

Türkiye uluslararası karayolu eşya taşımacılığı sektörünün çatı kuruluşu TOBB’un temsil ettiği Türk özel sektörünün, Avrupa iş dünyasında artan gücü ve etkisini somut olarak ortaya koyan bu ödüle layık bulunan 18. isim olan Sn. Hisarcıklıoğlu’nu, sektörümüz adına kutluyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. 

 

Ülkemizin, dünya ekonomik sahnesinde hızla yükseldiğinin, Türkiye ekonomisinin azimli, yetkin, yenilikçi ve çağdaş girişimcilerinin küresel ekonomideki etkinlik ve saygınlığının giderek arttığının en önemli delilleri arasında yer alan bu başarılar, Sn. Hisarcıklıoğlu özelinde, Türk İş Dünyasının gücünü en iyi şekilde yansıtırken;  Avrupa iş dünyası ve kamuoyunda ülkemize dair eksik ve önyargılı tüm yaklaşımlara karşı en güzel cevaplardan birini oluşturmaktadır. 

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler