Üçge DRS, Moskova’da

Dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenen fuarlarda Türkiye’nin gururu olmaya devam eden Üçge DRS, Moskova’da düzenlenen Uluslararası Depolama Nakliye Lojistik Fuarı (STL)’ndaki standıyla dikkat çekiyor
ucge-drs-moskovada Eklenme Tarihi : 21 Ekim 2013 Pazartesi

Bu yıl 20’ncisi düzenlenen Uluslararası Depolama Nakliye Lojistik Fuarı (STL- Storage Transportation Logistics), Rusya’nın başkenti Moskova’da başladı. Otomatik depolama ve depo raf sistemleri sektöründe Türkiye’nin gururu Üçge DRS, fuardaki etkin katılımıyla dikkat çekiyor.

Bugüne dek dünyanın her yerinde düzenlenen fuarlarda olduğu gibi yine en dikkat çekici stand, Üçge DRS’nin oldu. Mobil racking ve autopal sistemlerinin kurulu olduğu stand, fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisini görüyor. Fuara katılan 9 kişilik Üçge DRS ekibi, İngilizce, Almanca ve Rusça olmak üzere nitelikli görüşmelere imza atıyor.

Üçge DRS Başkanvekili Okan Aras, Eylül ayında Dubai, geçtiğimiz hafta Kiev/Ukrayna lojistik fuarlarından sonra Moskova’da yer aldıklarını belirterek şöyle konuştu:
“Dünyanın 72 ülkesine ihracat yapabilen Üçge DRS, pazarı elinde tutmak, müşterilerine yenilikçi depolama çözümlerini gösterebilmek ve yeni pazarlar yaratmak için agresif pazarlama satış stratejilerine devam edecek. Hedefimiz, dünyanın her noktasında olabilmek.”

 

Etiketler :

Üçge DRS

,

fuar

,

Moskova

,

STL

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler