Üçge Drs, Modula ile anlaştı

Yaşlı dünyamızın dinamik firmalarından Üçge DRS ile İtalyan Modula, otomatik dikey stoklama konusunda, Türkiye ve çevre ülkelerde, mevcut pazarı birlikte büyütmek üzere anlaşma imzaladı
ucge-drs-modula-ile-anlasti Eklenme Tarihi : 21 Mayıs 2013 Salı

Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri’nin Türkiye’deki öncü firmalarından bir kabul edilen Üçge DRS, uzun süredir görüştüğü İtalyan Modula ile ciddi bir partnerlik anlaşması imzaladı. İtalyan System Lojistik altında, Modula markasıyla binlerce otomatik lift sistemleri üreten firma, Türkiye ve çevre ülkelerin pazarı için, pazarlama/satış ve üretim tekniklerini yakından incelediği Üçge DRS anlaşmasından son derece memnun. Yaklaşık altı ay süren karşılıklı görüşme ve incelemeler sonrasında her iki firma da, gelecekte çok daha önemli anlaşmalar yapacaklarını ifade ediyor.

Üç kez İtalya ve üç kez de Türkiye’de bir araya gelen firma temsilcileri, son olarak Türkiye’de Üçge Şirketler Grubu’nun merkezinde bir araya geldi. Üçge DRS Başkanvekili Okan Aras, Genel Müdür Tuncer Yıldız, Dış Ticaret Sorumlusu Adem Fırat Bulut, Modula Genel Müdürü Miguel A.Fabra, Pazarlama Satış Direktörü Massimiliano Gigli ve Teknik Müdür Franchini Gian Luca ile anlaşmanın son ayrıntılarını imza altına aldı.

Yıldız: Yapılan anlaşma ülkemiz için çok önemli

Üçge DRS Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri Genel Müdürü Tuncer Yıldız, yapılan anlaşmanın ülkemiz için de çok önemli gelişmelere neden olacağını ifade etti. Yıldız, “İtalyan grup son derece profesyonel ve ufku çok açık bir firma. Orta Doğu ve çevre ülkelerde olduğu kadar dünya pazarındaki agresif yapılanmamızı çok yakından biliyorlar. Teknik alt yapımızın ileri teknoloji ile donatılmış olması, ilgilerini çekiyor. Şimdi; hızla, mevcut pazara hakim olmanın planlarını birlikte geliştireceğiz” şeklinde konuştu.

System Lojistik altında üretim ve pazarlama/satış organizasyonu yapılan Modula markasının, dünyada yükselen bir değer olduğunu ifade eden Miguel A.Fabra, Türkiye ve çevre ülkelerde çok önemli anlaşmalar yapacaklarını iddia ederek, “Üçge ile birlikte olmak, önemli bir fark zaten” dedi. Fabra, gelecekte daha ileri düzeyde yapılanmaların da olabileceğini belirtirken, “Modula&Üçge iş birliği, kısa sürede güç birliğine dönecektir, bundan eminim” şeklinde konuştu. Her iki firma yöneticileri de, pazar hedeflerinin yüksek adetlerde seyredeceğine olan inançlarını dile getirerek, birbirlerine başarılar diledi.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler