Üçge DRS, Lojistik Günleri'nde depolama şekillerini anlattı

Üçge DRS, bu yıl 5i'ncisi düzenlenen "Lojistik Günleri"ne, Başkanvekili Okan Arasın yaptığı depolama şekilleri sunumuyla katıldı
ucge-drs-lojistik-gunlerinde-depolama-sekillerini-anlatti Eklenme Tarihi : 25 Mart 2012 Pazar

Üçge DRS Başkan Vekili Okan Aras, Yaşar Üniversitesi Lojistik Topluluğu'nun düzenlediği 5. Lojistik Günleri'ne sektörün önde gelen akademisyen ve profesyonelleriyle birlikte depolama şekilleri sunumuyla katılım gösterdi.

Teması Lojistik Hizmetler olarak belirlenen 5. Lojistik Günleri 12, 20 farklı üniversiteden öğrenciler, değerli akademisyenler ve sektörün önde gelen isimleri ile 200 katılımcıyı ağırladı. Selçuk Yaşar Kampusu Konferans Salonu'nda düzenlenen açılış törenine, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan, Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Prof. Dr. Şevkinaz Gümüşoğlu, Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Ömer Baybars Tek ve lojistik sektörünün uzman isimleri ile sektör temsilcileri katıldı.

Etkinliğin bu sene ki teması, Lojistik Hizmetler olarak belirlendi. Keynote konuşmacıları Prof. Dr. Antonio Rizzi (Parma University) ve Prof. Dr. Danuta Kisperska-Moron (University of Economics Katowice) sunumlarıyla etkinliğe renk katarken, Üçge DRS Başkan Vekili Okan Aras da sektörde öncü olduğu depolama şekilleriyle ilgili bir sunum yaptı. Son teknikler ve teknolojik gelişmeleri aktaran Aras konuşmasıyla büyük beğeni topladı.

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler