Logitrans’ta Üçge DRS’ye ödül

6. Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen “Lojistik Ödülleri”nin sahiplerinden biri de Üçge DRS oldu. Üçge DRS, AS/RS (Automated Storage/Retrivial Systems) için üretmiş olduğu Paşa modeli ile ödül kazandı
logitransta-ucge-drsye-odul Eklenme Tarihi : 16 Kasım 2012 Cuma

Murat KÜÇÜK

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlen ödül töreni lojistik sektörünün önemli aktörlerini bir araya getirdi.  Ayrıca ödül töreninde Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever ve birçok bürokrat da yer aldı. 3. kez düzenlenen lojistik yarışmasında birbirinden büyük şirketler 10 dalda ödüllendirildi.

 

AS/RS (Automated Storage/Retrivial Systems) için üretilen Paşa modeliyle ödüle değer bulunan Üçge DRS’nin ödülünü İstanbul Bölge Yönetmeni Levent Şahin aldı.
 

Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, lojistik sektöründe uzun vadeli master planların hazırlanması gerektiğini söyledi. Sever konuşmasının şöyle sürdürdü: “Demiryolu ve liman hizmetleri yatırımlarını özel teşviklerle destekliyoruz. Türkiye Mısır arası Ro-Ro taşımacılığını başlattık. Sektörün önünü açmaya devam ediyoruz. Türkiye, Rusya, Gürcistan hattını oluşturduk. Özel sektörle birlikte kamu olarak 2023 hedefine ulaşmalıyız. Önemli petrol yataklarına yakın olmamız ve coğrafi konumumuz bize bir lojistik üssü olma görevini veriyor” dedi. 
 

Sektöre her zaman destek vereceklerini söyleyen Bakan Yardımcısı Sever konuşmasında sektörün yeni olmasına rağmen gösterdiği büyümeye dikkat çekti.

Etiketler :

Üçge DRS

,

Logitrans

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler