Kardex, verimliliğin sırlarını anlatacak

Tedarik Zincirinde Depo Yönetim Sistemleri, Uygulanabilir Teknolojiler ve Başarılı Küresel Modeller konferansına katılacak Kardex Remstar, lojistik sektörünün önde gelen firmalarına dar alanda yüksek depolama verimliliği sağlayan ürünlerini ve hizmetlerini anlatacak
kardex-verimliligin-sirlarini-anlatacak Eklenme Tarihi : 11 Ocak 2013 Cuma

 

Otomatik depolama ve tahsis sitemlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Kardex Remstar, Boğaziçi Eğitim ve Danışmanlık tarafından 19 Ocak 2013 tarihinde İstanbul Sheraton Hotel’de düzenlenecek “Tedarik Zincirinde Depo Yönetim Sistemleri, Uygulanabilir Teknolojiler ve Başarılı Küresel Modeller” isimli konferansa katılacak.

Üçüncü kez gerçekleştirecek konferansta, yeni teknolojiler, yenilikler, yönetim sistemleri, gelecekte karşılaşacağımız fırsatlar ve riskler görüşülecek. Ayrıca depo uygulamaları hakkında endüstriden uygulamalar anlatılacak.

Konferansa katılacak olan Kardex Remstar’ın Türkiye Satış Direktörü Emre Yenal, depolarda verimlilik ve otomasyon üzerine bir sunum gerçekleştirecek. Emre Yenal sunumunda, 2013’te farklı sektörlere yönelen, otomatik depolama sistemlerini herkes için kullanılacak bir ürün haline getirmeyi hedefleyen Kardex Remstar ürünlerinin yarattığı katma değerden bahsedecek.

Kardex ürünlerinin dar alanda yüksek depolama verimliliği sağlayan ve sunduğu hız ile de ürün giriş ve çıkış sürelerini hızlandıran sistemler ürettiğine değinecek olan Yenal, otomotivden elektroniğe, imalat alanlarından depo alanlarına kadar farklı çözümler sunan Kardex Remstar çözümlerinin ayrıca yüzde 80 alan ve yüzde 80 iş gücü verimliliği sağladığına vurgu yapacak.

Kardex Remstar, aynı zamanda organizasyonda stand açarak ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma imkanına da sahip olacak.

Etiketler :

depo

,

Kardex Remstar

,

konferans

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler