Catoni, Titan'ın Türkiye temsilcisi oldu

Catoni Deniz İşleri, portatif, ısı kontrollü konteyner ve depoların kiralamasını gerçekleştirmek üzere Danimarkalı Titan Containers firmasının Türkiye temsilcisi oldu
catoni-titanin-turkiye-temsilcisi-oldu Eklenme Tarihi : 12 Mart 2013 Salı

 

Catoni Deniz İşleri, portatif, ısı kontrollü konteyner ve depoların kiralamasını gerçekleştirmek üzere Danimarkalı Titan Containers firmasının Türkiye temsilcisi oldu. Türkiye pazarı için yeni bir ürün olan taşınabilir konteynerleri eksi 40 derece ile artı 65 dereci arasında kullanmak mümkün. Bu özellikleriyle Titan portatif konteynerleri; organizasyon firmalarından afet yönetim merkezlerine, gıda firmalarından otellere kadar birçok kuruluş için alternatif çözümler sunuyor.

Türkiye’nin deniz lojistiği konusunda lider kuruluşlardan biri olan Catoni bu yeni ürünüyle, İstanbul, İzmir, Gemlik, Mersin, Antalya, Mersin ve İskenderun gibi liman şehirlerinden, müşterilerinin fabrika, tarla ve arsalarına dönemsel kiralama amaçlı hizmet vermeyi hedefliyor. Portatif Titan konteyner ve seyyar depoları, Antalya’da 20-23 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenen olan Anfaş 20. Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı’nda tanıtıldı. ArcticStore markası altında kiralanan ürünlerden 20 feet (6 x 2,45 x 2,62 metre) ölçülerinde soğutma özellikli konteyner ziyaretçilerin dikkatine sunuldu.

Titan konteynerleri Türkiye’de piyasaya sürüldüğü kısa süre içinde sebze, meyve, beyaz ve kırmızı et sektörleri ile otel, catering, fastfood ve marketler zincirleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler