Atlas Halı ERP sisteme geçti

Atlas Halı, Bayi Sipariş Takip Sistemi (B.A.S.İ.T.) ile stok ve sevkiyat yönetiminde tam otomasyona geçti. Sistem sayesinde bayilerin oluşturduğu ve onayladığı ürün siparişleri, otomatik olarak merkez depo ve lojistik sistemine düşecek. Sistem ile Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi otomatik olarak gerçekleştirilecek ve gönderim takibi yapılabilecek
atlas-hali-erp-sisteme-gecti Eklenme Tarihi : 10 Şubat 2014 Pazartesi

Atlas Halı, Bayi Sipariş Takip Sistemi (B.A.S.İ.T.) ile yurt çapına yayılmış iş ortaklarına hız ve zaman kazandıracak. Atlas bayileri sistem ile siparişlerini otomatik olarak verebilecek.

Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu, hızla artan bayi sayılarına paralel olarak B.A.S.İ.T olarak adlandırılan ERP sistemini bayilerinin hizmetine sunduklarını ifade etti. Bu sistemle bayilerin, Atlas Halı merkez deposuna internet üzerinden online olarak bağlanıp, siparişlerini oluşturup onaylayabileceklerini ifade eden Dr. Bebitoğlu, “Bayilerin oluşturduğu ve onayladığı ürün siparişleri, otomatik olarak merkez depo ve lojistik sisteminde görünecek. Onaylanan sipariş Türkiye’nin her yerine kargo ile otomatik olarak gönderilecek. Tam otomatize edilmiş bu ERP uygulamasıyla bayiler, verdikleri siparişin durumunu kargo şirketlerinin ekranından takip edebilip, cari hesap durumlarını da anlık olarak görüntüleyebilecekler.” dedi.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler