Shell&Turcas’a “İnovasyon Döngüsü” ödülü

TİM ile A.T. Kearney işbirliğinde gerçekleştirilen ve Türkiye’nin önde gelen inovasyon geliştirme platformlarından biri olan İnovaLİG 2015 ödülleri sahiplerini buldu. 488 firmanın başvurduğu İnovaLİG 2015’te,ödüle layık görülen tek akaryakıt şirketi olan Shell & Turcas oldu
shellturcasa-inovasyon-dongusu-odulu Eklenme Tarihi : 28 Aralık 2015 Pazartesi

İnovaLİG 2015 ödülleri, İstanbul Kongre Merkezi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
“İnovasyon Yaşam Döngüsü ve Süreçleri” kategorisinde üçüncülük ödülü, Shell&Turcas adına Shell Türkiye Ülke Başkanı ve Shell&Turcas Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erdem’e, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından verildi.

Bu yıl 488 firmanın başvurduğu İnovaLİG ödülleri şirketlerin inovasyon yönetimi yetkinlikleri, inovasyon stratejisi, inovasyon organizasyonu ve kültürü, inovasyonyaşam döngüsü ve süreçleri, etkinleştirici faktörler ve inovasyon sonuçları olmak üzere beş farklı kategoride veriliyor.

Kazanılan ödül ile ilgili konuşan Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, “İnovasyon, Shell olarak çok önemsediğimiz bir olgu. Yenilikçi fikirlerin hem enerji hem de otomotiv sektöründeki değeri çok büyük. Bu anlamda bize layık görülen ‘İnovasyon Yaşam Döngüsü’ ödülü şirket olarak inovatif yaklaşımımızın, yeni fikirlere açık olduğumuzun bir göstergesidir” dedi.

Etiketler :

ödül

,

Shell

,

TİM

,

İTO

,

Shell & Turcas

,

ato

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler