BP ve Toyota’dan dev işbirliği

BP ve Toyota, “Forever Kart” uygulamasını başlattı. Toyota Forever Kart sahipleri, BP istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde yüzde 5 ‘e kadar hediye yakıt kazanıyor
bp-ve-toyotadan-dev-isbirligi Eklenme Tarihi : 05 Kasım 2013 Salı

BP ve Toyota dünyanın farklı ülkelerinde sürdürdükleri işbirliklerine, Türkiye’deki Forever Kart uygulamasıyla bir yenisini daha ekliyor. İki öncü markanın Türkiye’deki uzun soluklu işbirliğinin detaylarını paylaşmak üzere düzenlenen basın toplantısı, BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

BP ve Toyota’nın Türkiye’deki işbirliği çerçevesinde BP, Toyota kullanıcılarına BP istasyonlarında özel avantajlar sunuyor. Toyota markalı araçlar için geliştirilen, araca özel kart “Toyota Forever Kart” sahipleri, kampanyaya dahil olan BP istasyonlarından yaptıkları her akaryakıt ve otogaz alımında hediye yakıt kazanıyor.

Toyota tarafından başlatılan ve Bronze, Silver, Gold, Titanium, Platinium ve Diamond  statü kartlarına sahip olan Toyota araç sahipleri yüzde 2’den yüzde 5’e varan hediye yakıt puanı kazanıyorlar ve BP istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımı yapabiliyorlar. Bunun yanında, eski araçların üzerinde geçmişten bu yana biriken Toyota Puan tutarına göre mekanik yedek parça indirimi yüzde 20’ye, işçilik indirimi ise yüzde 30’a kadar çıkıyor. 

Etiketler :

BP

,

kampanya

,

Toyota

Firmanın Diğer Haberleri

Gündem

Çok Okunan Haberler