Alpet genel müdür yardımcısı değişti

Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım sektöründeki iştiraki Alpet’in Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emel Sayınataç atandı. Perakende sektöründe 24 yıllık finans deneyimine sahip olan Emel Sayınataç ile Alpet, bu yılki istikrarlı büyümesini sürdürecek
alpet-genel-mudur-yardimcisi-degisti Eklenme Tarihi : 11 Mayıs 2017 Perşembe

Altınbaş Holding’in akaryakıt dağıtım sektöründeki iştiraki Alpet Türkiye’de Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emel Sayınataç atandı. Türkiye genelinde 400 istasyon ile faaliyet gösteren Alpet, istikrarlı büyümesine finans alanında 24 yıllık tecrübeye sahip Emel Sayınataç ile devam edecek.

 

Emel Sayınataç kimdir?

1993 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü tamamlayan Emel Sayınataç, mezun olduktan sonra University of Reading’de Yoğun Risk Yönetimi Sertifika programını tamamladı. 2004’te ise The Institude of Internal Auditors’dan Onaylı İç Denetçi sertifikasını aldı. Profesyonel iş hayatına 1993'te Price Waterhouse Coopers'da Denetim Elemanı olarak başlayan Emel Sayınataç, sonrasında sırasıyla Finans Yatırım ve Egebank'da Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak çalıştı. Ardından Taib Yatırımbank'da İç Denetim Müdürü olarak görev yapan, Emel Sayınataç, 2005 yılında Sabancı Grubu ‘na geçerek, Teknosa'da Finans Müdürü olarak çalışmaya başladı. 2013 yılında aynı grubun diğer bir iştiraki olan Kliksa.com'da Finans Direktörü olarak görev yaptı. Yakın zamanda Altınbaş Grubu'na katılan Emel Sayınataç, Altınbaş Akaryakıt AŞ'de (Alpet)  Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Bu Sektör ile İlgili Diğer Haberler

Diğer Güncel Haberler

Gündem

Çok Okunan Haberler